Autocentrum Novotný s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

MUDr. Dáša Červenclová, zubní ordinace, Praha 4

Jak dlouho vlastním Outlander?
Tento typ dva roky. Celkem tuto značku asi 5 let. Přesedlala jsem na ni po 10 letech z SUV Honda CR-V,  a po jistém malém váhání jí dala přednost i před Toyotou RAV.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi?
Po dobrých zkušenostech s předchozím typem této značky a pro jeho klasickou eleganci a pro mě jako ženu příjemné vybavení.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Tato řada předčila mé očekávání zejména, co se jízdních vlastností týká (lépe sedí v zatáčkách) a pružnosti i akcelerací motoru.

Jak vůz využívám?
Denně k cestám do práce a týden co týden na chalupu.